Чи варто брати кредит у тих, кого не знаєш? Онлайн-кредити та їх особливості

Сучасна людина хоча б раз в житті користується кредитами. Особливо часто вони потрібні в нестабільних економічних умовах, коли заробітну платню можуть затримати. Кредитування в режимі онлайн стало дуже популярним в багатьох країнах.

Отримання кредиту на картку онлайн – одна з головних послуг мікрофінансових організацій. Вони пропонують позики на спрощених умовах, тому отримати невеликий кредит може практично кожен. До того ж, система виплат дещо лояльніша, ніж в банківських організаціях.

Чому онлайн-позики такі популярні?

Кредитування в режимі онлайн – це найбільш зручний та швидкий спосіб отримати необхідну суму. Більшість сучасних МФО або працюють лише у віддаленому режимі, або поступово переходять в мережу. Це дозволяє зекономити час та гроші на обслуговуванні клієнтів.

Експрес-кредити онлайн дуже зручні для позичальників. Вони можуть виручити в непередбачуваній ситуації, коли немає часу відвідувати відділення мікрофінансової організації. Клієнт може отримати гроші в будь-якому місті країни та в будь-який час.

До того, умови онлайн-кредитування нічим не відрізняються від оффлайнового. Функціонал сайтів дозволяє самостійно визначити повну суму оплати позики, час погашення, відсоткові ставки, тощо. Усі додаткові питання можна вирішити в телефонному режимі.

Чи варто брати позики у тих, кого не знаєш?

Існує думка, що компанії, котрі не мають постійного офісу – це аферисти та шахраї. Частково це правда, проте не завжди. Перевірені компанії таки мають головний офіс, проте в ньому не проводить видача коштів. Клієнт може взяти кредит онлайн на картку, а вся підтримка втілюється в режимі віддаленого спілкування. За бажання, заявник може відвідати офіс, проте в цьому не має ніякої потреби.

Менш із тим, разом зі зростанням популярності онлайн-позик, зростає ще й кількість шахрайських організацій. Щоб не потрапити їм до рук, варто уважно перевіряти інформацію про компанію. По-перше, всі великі МФО зазначають контактні дані на своєму веб-ресурсі. По-друге, в мережі можна знайти відгуки про них.

Якщо самостійна перевірка МФО дала позитивній результати, боятися брати кредит у цієї організації не варто. Навіть якщо до цього вона не була надто відомою чи популярною.

Як взяти кредит онлайн?

Інтернет-кредитування підходить навіть тим, хто мало взаємодіє із сучасними технологіями. зазвичай функціонал сайтів достатньо простий та інтуїтивно зрозумілий. Як взяти кредит онлайн? Достатньо зайти на офіційний веб-ресурс МФО, перевірити відповідність назви в адресному вікні.

Далі користувачі заповнюють онлайн-заявку, де вказують свої контактні дані, ПІБ, надсилають скан-копії документів, тощо. Усі потрібні для заповнення поля вказуються автоматично. Після короткої перевірки позика затверджується автоматично або ж з допомогою менеджерів.

Після цього кошти надходять на вказану банківську карту. Вносити місячні платежі та погашати борг також можна у віддаленому режимі. Це відбувається з допомогою банківських установ, спеціальних терміналів, додатків на смартфони чи просто через сам сайт організації.

Варто звернути увагу, що деякі платежі можуть бути затримані банком, тому вносити кошти варто за кілька днів до визначеного терміну. Інакше може бути нарахована пеня або комісія за невчасне погашення.

Last updated: Жовтень 18, 2019

Comments

No comments yet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =