Чому люди беруть кредити та в чому особливість онлайн-кредитування?

Кредити давно стали частиною фінансового життя людей. Якщо раніше всі позичали кошти у родичів, то сьогодні отримати потрібну суму можна без прохань та сварок в родині. МФО – це чудовий кредитор, який із задоволенням видає гроші та пропонує пролонгація, якщо позичальник не має змоги повернути їх вчасно.

Чому люди беруть кредити?

Існує безліч причин, для чого може знадобитися кредит. Головні серед них такі:

  • потреба в коштах у разі, якщо затримується заробітна плата;
  • покупка дорогих медикаментів, оплата медичних послуг;
  • оплата комунальних заборгованостей чи внесення обов’язкових платежів;
  • покупка потрібної побутової техніки, меблів, тощо;
  • оплата ремонту в квартирах та будинках;
  • покупка подарунків для близьких.

Кредити онлайн без перевірки дозволяють отримати відносно невелику суму коштів для нагальних потреб. Вони допомагають у випадках покупки речей, на які не вистачає коштів. Таким чином кожен може вносити оплату поступово, але вже не продавцеві, а фінансовій організації.

Сучасна система кредитування, а також велика конкуренція між МФО, дозволяють отримати позику на досить вигідних умовах. Позичальники переплачують зовсім небагато, натомість – отримують можливість купити потрібну річ та користуватися нею. Онлайн-заявка на кредити обробляється дуже швидко. Уже через 15-20 хвилин кошти переводять на банківську картку. Їх можна використовувати на свій розсуд без звітування перед банком.

Головні категорії онлайн-позик

Користувачі МФО мають можливість отримати різні суми на різних умовах. Існує безліч типів кредитів, але найбільш популярні такі:

  • Споживацькі. Це невеликі позики на лояльних умовах, які також називають «кредитами до зарплати». За ці кошти можна купити потрібні продукти, оплатити комунальні послуги – але не більше.
  • Під покупку товарів. Зазвичай, такі кредити розраховані на те, що фінансова організація відразу перечислює кошти на рахунок магазину напряму. Позичальник, у свою чергу, виплачує борг уже МФО на тих умовах, які йому підходять.

Також усі мікропозики можна поділити на дві головні категорії – довгострокові та короткострокові. Довгостроковий онлайн-кредит зазвичай має вищу відсоткову ставку. Його використовують у тих випадках, коли необхідно отримати велику суму, але немає змоги погасити заборгованість в короткі терміни.

Короткострокові позики мають більше переваг. Це і низька відсоткова ставка, й лояльні умови пролонгації, і відсутність комісій. Єдиний недолік – обмежена сума коштів. Проте, можна отримати кредит онлайн без відсотків та поручителів.

Переваги онлайн-кредитування

Система онлайн-кредитування має безліч плюсів. По-перше, це зручно. Для отримання коштів треба мати лише доступ до Інтернету, банківську карту та копії документів. Клієнту не треба відвідувати офіс, чекати в черзі та довго обговорювати деталі.

По-друге, на сайтах МФО завжди є важлива інформація про кредитування, відсоткові ставки, умови погашення, тощо. У клієнта є час, щоб детально прочитати усе в спокійних умовах. Завдяки цьому позичальник має усі необхідні дані та самостійно вирішує, погоджуватися на умови чи ні.

Також варто зазначити, що відсутність офісів для МОФО – це можливість скоротити витрати на оренду й персонал. Завдяки цьому вони можуть запропонувати своїм клієнтам нижчі відсоткові ставки та більш приємні умови, не втрачаючи при цьому доходів.

Last updated: Жовтень 18, 2019

Comments

No comments yet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 27 = 33